MIKE LINDELL OZNÁMIL, ŽE VOLEBNÍ ŽALOBA BUDE PŘEDLOŽENA NEJVYŠŠÍMU SOUDU 23. LISTOPADU

Generální ředitel MyPillow Mike Lindell oznámil, že několik státních zástupců podá v úterý 23. listopadu žalobu z volebního podvodu k Nejvyššímu soudu Spojených států.

Lindell v září řekl RSBN , že plánuje předložit případ nejvyššímu soudu země do Dne díkůvzdání v naději, že soud poté zcela zruší výsledky prezidentských voleb v roce 2020.

Lindell prozradil, že namísto toho, aby žaloval svým jménem, ​​budou státy zapojené do soudního sporu považovány za „žalobce“ a chtěl, aby se do soudního sporu zapojilo co nejvíce státních zástupců, aby vyvinuli tlak na soud.

Podle generálního ředitele společnosti MyPillow se žaloby účastní nejméně šest státních zástupců, i když řekl, že by mohl získat podporu až od 30. Lindell také vysvětlil, že nezveřejní jména těchto generálních prokurátorů, kteří jsou v současné době k dispozici. palubě, protože se bál, že budou napadeni zpravodajskými médii.

Lindell začátkem tohoto měsíce řekl HuffPost, že všichni generální prokurátori společně podepíší žalobu 23. listopadu, než ji oficiálně podají u Nejvyššího soudu USA v 9:00. soudní spor.

"Věřím, že se bude hlasovat devět ku nule - že budou hlasovat, aby se na to podívali," řekl Lindell RSBN. "Pokud se nezbavíme těchto strojů [Dominion Voting Systems] a nejprve neopravíme rok 2020, už nikdy nebudeme mít další volby."

Nejvyšší soud USA již dříve zamítl žalobu podanou texaským generálním prokurátorem Kenem Paxtonem v prosinci 2020 poté, co soud vyzval, aby zrušil výsledky voleb v Georgii, Michiganu, Pensylvánii a Wisconsinu, které údajně na poslední chvíli provedly změny v jejich volbách. volební zákony s odkazem na pandemii, porušující jejich ústavy. Nejvyšší soud žalobu zamítl s odkazem na to, že Texas nemá právní postavení, aby napadl volební protokoly jiných států.

Pokud Nejvyšší soud jeho žalobu zarazí, Lindell řekl RSBN, že má připraveny další žaloby, které oznámí krátce po rozhodnutí soudu.

¨

Zdroj:

https://rsbnetwork.com/news/mike-lindell-announces-election-lawsuit-will-be-brought-to-supreme-court-on-november-23/

1,015 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše