Nejzamilovanější země na světě ruší Vánoce kvůli obrovskému nárůstu COVID.
Gibraltar je dnes nejočkovanější zemí na Zemi. Průměr je 2,7 dávky na osobu.

Navzdory své úspěšné očkovací politice země prochází dalším obrovským nárůstem případů.

Nejnovější nárůst případů začal v polovině října . Čísla stále rostou.


Malé území Gibraltaru oznámilo řadu nových aktualizací zdravotního stavu po „drastickém nárůstu“ případů Covid-19.

Britský poloostrov, často označovaný jako „nejočkovanější místo na Zemi“, protože byl naočkován celou svou dospělou populaci, zaznamenal v průběhu měsíců října a listopadu neustálý nárůst počtu případů.

Zdravotničtí představitelé spravující 34 000 obyvatel věří, že náhlé znovuobjevení viru je důvodem k obavám poté, co se o víkendu objevilo 124 nových případů. Gibraltar zaznamenal v posledních sedmi dnech v průměru 56 případů denně, zatímco v září to bylo méně než 10 případů denně.

Počet aktivních případů je k 17. listopadu 474 - zhruba 1,3 procenta populace. Nedávný nárůst je největším nárůstem, který malá populace od ledna 2021 zaznamenala.


Proočkovanost Gibraltaru je v současnosti na zvláštních 118 procentech, vezmeme-li v úvahu plně proočkované Španěly, kteří každý den cestují za prací přes jeho hranice.

Navzdory neustálému ujišťování ze strany světových vlád, plošné očkování populací bohužel nedokázalo zmírnit rostoucí počty případů u některých hustě osídlených národů.

zdroj:

https://www.thegatewaypundit.com/2021/11/vaxxed-country-world-cancels-christmas-due-huge-covid-spike-suggesting-vax-may-aid-spread-virus/?utm_source=Email&utm_medium=the-gateway-pundit&utm_campaign=dailypm&utm_content=daily


https://www.nzherald.co.nz/world/covid-19-delta-outbreak-gibraltar-cancels-official-christmas-celebrations-amid-exponential-rise-in-cases/DK4P3SYBWE3YJWISVCMILPVREI/Všichni zaměstnanci malé školy King Country odmítli vakcínu do stanoveného termínu

Od Johna Gerritsena z RNZ Malá škola King Country očekává, že všichni její zaměstnanci budou mít zákaz vstupu do jejích učeben, jakmile příští týden vstoupí v platnost vládní očkovací mandát. Škola Matiere je jednou z několika venkovských škol, které varují, že nebudou moci nahradit učitele a další pracovníky, kteří odmítnou dostat svou první injekci do pondělního termínu. Ředitelka Vanessa Gotzová řekla RNZ, že její škola měla tři učitele, tři pomocné pracovníky a pomocného učitele a žádný nebyl očkován. Řekla, že žádný z jejích zaměstnanců neměl v úmyslu nechat se očkovat do pondělního 15. listopadu, takže by v úterý nesměli pracovat. "Některé je to proto, že z lékařského hlediska to nemohou mít, a druhý důvod je, že jsme skutečně nuceni. Cítíme se, jako bychom byli odsud vytlačeni, že tady jsme 15. neočkovaní, 16. - Počkej chvíli, nemůžeš být před třídou, nemůžeš brát studenty." Gotz řekl, že ani jeden z dozorčí rady školy nebyl očkován. Polovina učitelů z některých škol Bay of Plenty může odejít, říká ředitel Vláda včera oznámila, že všichni učitelé a další zaměstnanci, kteří jsou v kontaktu s dětmi ve školách nebo střediscích raného vzdělávání, musí být plně očkováni proti Covid-19 do 1. ledna s první dávkou do 15. listopadu. Ministerstvo školství Heraldu potvrdilo, že pověření se vztahuje na všechny školy, včetně soukromých. Nejméně jeden učitel a dva asistenti učitelů na protest rezignovali, zatímco protestní skupina slibuje v Aucklandu „stávku“ proti tomu, co považují za vnucování svobod učitelů. Není známo, kolik ze skupiny tvoří učitelé. https://www.nzherald.co.nz/nz/covid-19-delta-outbreak-teacher-two-teacher-aides-quit-over-mandated-vaccinations/B4YNDASC2UCJJROPY3WQ42N7VY/?ref=readmore

Nejnovější příspěvky Zobrazit vše

594 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše