VAŠE VZKAZY A POSTŘEHY

- Renco Pfizer dostal tady zelenou napichavat deti.....nezamestnanost tady v toronte vzrostla do recordu canady, nikdy tady takle nebylo, nevim co vam ukazujou doma, ale jidlo a vsecko slo nahoru a lidi stavkoujou uplne vsude. nemocnice sou prazdny, ale dostavame nesmysly ze jsou narvany...prazdny ambulancni helikoptery litaj na torontem s tim, ze prevazi pacienty., v tom pilot udela video, ze je mu placeno 2000 dolaru na hodinu, aby se prolitaval nad mestem.....prazdnej samozrejmne......je tady hruza..... F.

- Jurij Bezmerov rika- dve generace budete demoralizovat a vyplachovat hlavy upadlou kulturou a potom si s davem udelate co chcete. Od 89 vse jen destrukce cehokoli, co vedlo k dobre moralce a vlastnimu usudku. Staci se podivat na ulici, co tam chodi za hastrose a zombie napojenych primo na satana- je vsude, v hudbe, casopisech, ve hrach a filmech. Smutny pohled na stado bez mozku. Opakuji fraze z medii jako roboti. Moje rouska chrani mne i tebe. At lide premysli z jakych figurek je slozena nova vlada- vsichni z Aspenu... Jenze kdo to vi, koho to zajima? Rozhovor o politice s prumernym clovekem je katastrofa, je jim vetsinou vse jedno, chteji klid. Uplny konec Zantovskeho monologu s afektovanym vzkriknutim- ockujte se. Vsichni lide by si meli pustit film Nadhera zelena-1996. Probuzeni vsech by ukoncilo tuto odpornou manipulaci. Pekny vikend .Ivo


- Jinak mate pravdu, že silná ega se nedokážou shodnout, protože každý chce mít pravdu, tu svou pravdu. Taky jsem snílek a věřím spoustě věcem, ale zároveň jsem realista, a vytvářet iluze v takové době není moc dobře, protože když lidi uvěří že už nic nemusí dělat, že se nemusí bránit, že je někdo přijde zachránit. Lidé musí vědět, že se musí bránit společné, že jako jednotlivci nás pomalu postupně pochytají a zneškodni. Ale věřím tomu, že jako celek budeme neporazitelní. Lidi se musí naučit přežit v každé situaci, musí být připraveny na všechno, na každou situaci, musí se naučit se bránit jako celek. Každý umí něco jiného, nikdo neumí a neví všechno, proto sleduji každého abych získal dílky skládanky, které já nevidím. Mate pravdu, že lidi nesměji propadat smutku a beznaději. Proto vždy říkám člověk musí být připraven na to nejhorší a věřit v to nejlepší, pak ho nemůže nic překvapit. Když chceme najit ráj, musíme projit peklem. Ale na konec si vytvoříme vlastní hezky svět, kde už nebudou moci chtiví zločinci, ziskuchtiví šmejdí. Když se naučí lidí doopravdy spolupracovat a pomáhat si bez postranních úmyslu, tak lidstvo dokáže velké věci, ani si neumíte představit jaké. Ale tak teprve jsme na začátku, a vše se musí odehrát postupně.


- Nevěřím Landovi, Volnýmu, Beranovi... U pana Hnízdila si názor vytvářím, stejně jako u paní Pekové. Moc rád bych slyšel její vyjádření k tomu, že se ještě nikomu nepodařilo virus izolovat, ikdyž na izolaci je vypsána odměna několika milionů dolarů... někdy mám totiž pocit, že slyším odborníka mluvit dobře ve všem, ale všichni nakonec řeknou: Ale ten virus tady je a já ho nepopírám... četl jsem článek (pokud ho najdu, tak vám ho pošlu), že je možné že žádný virus neexistuje, za onemocní kurvid-19 může experimentální spouštění 5G sítí. Podobné to bylo, kdysi dávno když se začínalo vysílat rádiem. Lidské tělo tělo není na tohle stavěný a může prostě onemocnět. A oni co to vše řídí to vědí a chtějí toho využít pro změnu společnosti. Chtějí velkou změnu... depopulaci lidstva a celkový reset.

A proč by měli dávat byť jen minimální prostor ve svaté bedně někomu kdo zpochybňuje vir? Takový názor tam snad ještě nezazněl... někdy mám pocit, že na nás hraje spousta lidí jen velkou špinavou hru. Ruda

1,132 zobrazení7 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše